Domů

Služby

Reference

O společnosti

Mapa stránek

Služby

Internet

Domény

Doména je internetová adresa, na které je umístěna prezentace na internetu. Nabízíme Vám možnost registrace a udržování registrace internetových domén druhé úrovně. Domény druhé úrovně jsou takové, které v názvu obsahují dvě části oddělené tečkou <vaše firma>.<doména 1.st.> (např.: catdomain.cz, nebo catdomain.eu).

V názvu domén lze použít koncovku nejen naši národní „.cz“ ale i další:

Evropská unie:
.eu

(Nad)národní domény:
.com, .net, .org, .at, .be, .co.hu, .co.uk, .com.hu, .com.ua, .de, .dk,
.hu, .ch, .li, .it, .lv, .me, .nl, .org.uk, .pl, .ro, .ru, .sk, .se

Webhosting

K tomu aby byla Vaše prezentace na internetu dosažitelná, musí být umístěna na webovém serveru. Nabízíme vám hostování vašich internetových stránek a aplikací na našich serverech, kde je možné umístit jednoduché pasivní stránky, přes aktivní prezentace (ASP, PHP) až po složité aplikace pracující s datovým úložištěm (např.: MySQL).

S umístěním vašich prezentací vám v rámci našich možností pomůžeme a pokusíme se sladit vaše požadavky s našimi technickými možnostmi.

Webové prezentace

Pokud nemáte zcela jasno s tím, jak by vaše internetová prezentace měla vypadat, rádi vám poskytneme naše služby a zkušenosti v oblasti reklamy a grafických zpracování prezentací.

Webová řešení

Pro složitější prezentační a aplikační projekty na internetu pro vás máme možnost využít našich služeb a zajistit tak pro vás a vaši prezentaci co nejvyšší dosažitelnou úroveň.

Kontaktní schránka společnosti: info@catdomain.cz . Copyright ©2020 CAT Domain s.r.o.